Surfiklubi

Tekkelugu

Meie klubi koosneb lohe- ja windsurfaritest, kes tuulise ilmaga Roosta rannas tihti kokku said. Aja jooksul kujunes headest tuttavatest välja lahe sõpruskond. Lõpuks tegime klubi, mis ühendab inimesi, kes peavad lugu elust looduse keskel, armastavad merd ja eelkõige muidugi koos surfamist. Meie klubi liikmed on pärit väga erinevatest paikadest. Nii ei ühenda meid liikmete elukoht, vaid lemmik surfirannad.

Peamised surfikohad

Kõige tõenäolisemalt kohtud meiega Roostal,  Peraküla rannas, Rohukülas ja Österby sadamas. Mõnikord ka Kaberneeme, Salmistu ja Valkla kandis. Need esimesena mainitud kohad on nii mõnelegi meist olnud suvekodudeks juba sellest ajast kui nõukogude väed eestist lahkusid ja need imelised mererannad lõpuks surfaritele tagastasid.

Tahame aidata

Kuigi meil on parim hobi, parimad rannad ja parim klubi, ei ole me isekad :). Jagame seda kõike ka sinuga. Kui sa näed meid rõõmsatena mööda merd kihutamas, ja sul tekib tahtmine sama teha, siis võta meiega ühendust. Ulatame suurima rõõmuga oma abikäe uutele surfihuvilistele. Pole vahet, kas sulle meeldiks surfata lohe- või purjelauaga, meie käest saad alustamiseks kõik vajaliku - varustuse ja asjatundliku juhendaja.

Selle saidiga tahame propageerida surfamist kui ühte lahedaimat hobi, mis inimesel olla võib. Võimatu on sõnadega kirjeldada seda adrenaliiniga vürtsitatud mõnutunnet, mille tekitab kihutamine tormisel merel ja erilist vabaduse tunnet, mis sind valdab, kui vahutriip järel päikeseloojangusse seilad.

Kuid täiuslikuks muudavad selle hobi siiski surfikaaslased, kellega koos peale väsitavat sõidupäeva seltskondlikku koosviibimist, sauna, head muusikat ja grilli nauditakse.

Kui soovid liituda meie surfiklubiga, siis anna meile sellest teada telefonil 51928802 või kliki siia! Seejärel võetakse sinuga ühendust.

   

 

"Tahtsin tagantjärele tänada suurepärase koolituse eest. Rahvas kiitis, et just olulistele ja vajalikele nõksudele oli tähelepanu pööratud. Kõik jäid väga rahule. Järgmisel hooajal võib meid seal ehk tihedamini näha." - Terje

KIRJUTA OMA KOGEMUS SIIA


Meie sõbrad ja toetajad: