Purjelaud

Kui me räägime tuulesurfist ehk windsurfist, siis mõtleme selle all purjelauasõitu. Nimetus purjelaud (ing.k. sailboard) ongi tulnud sellest, et see veesõiduvahend koosneb purjest ja lauast. Tulemuseks on geniaalne leiutis, millega saab mere peal arendada märkimisväärset kiirust ja sooritada õhulende. Meie jaoks on windsurf 100% lõbu! Muidugi tuleb tõelise elamuse saamiseks vaeva näha. Paljudele tundub purjelauasõidu selgeks saamine lausa võimatu. Kuid meie arvates see nii ei ole. Kui teised on selle asja selgeks saanud, siis võid olla kindel, et sinagi saad. Vajalik on ainult natuke püsivust. On tõsi, et mõni annab kergesti alla. Et sinuga seda ei juhtuks, püüame me alustamise hästi lihtsaks, lõbusaks ja nauditavaks teha. Valime algajale sobiva varustuse, koha ja ilmaolud. Oma õpetamismeetodi oleme aastatega lihvinud väga efektiivseks.

Müük
Müügil uued ja kasutatud purjelauad, uimed ja taglased (kardaanid, mastijalad, mastid, poomid, purjed)

Meie poolt kontrollitud kasutatud täiskomplekt (uim, laud, kardaan, mastijalg, mast, poom, puri) algajale alates 500 eurost. Müük ainult Roosta rannas 1.06-31.08

Rent
Purjelauakomplekti rent on hea lahendus neile, kes tahavad windsurfiga algust teha. Samuti neile, kes on nii-öelda pühapäevasõitjad ja varustust omada ei ole lihtsalt mõtet. Meie käest on võimalik laenutada täiskomplekt - purjelaud, kalipso ja vest. Rendihind 30€/h; 60€/3h; 90€/päev (kalipso 10€/h)
NB! Algajale instruktori abi kohustuslik!

Instruktori abi
Esmane tutvumine purjelauasõidu varustusega
Tuulesuund ja tugevus
Sobiv surfikoht
Meresõidu ohutus
Varustuse kokkupanek ning taglase trimm
Purjelauasõidu teooria (kaldal kuiv trenn)
Vees harjutamine koos instruktoriga
Iseseisev õppimine vees
50€/h